Отзывы ПроКредит Банк 2023 про кредиты, депозиты, карточки, автокредиты, услуги, обслуживание и сервис ПроКредит Банка

Можна якось це зробити через інтернет-банк, щоб не було потреби стояти в черзі у банку? Телефонують постійно з рекламними пропозиціямі, через те що був клієнтом раніше. На прохання відключити рекламні дзвінки кажуть що «така можливість відсутня». Якщо така можливість у вас відсутня, то ви порушуєте закон України про телекомунікації. Додамо, що ми також надійний банк, що постійно працює над вдосконаленням своїх послуг. Залиште, будь ласка, ваші контакти, і наш менеджер зробить все можливе, щоб Вам було комфортно з нами.

Наразі ми повернулись до штатного режиму роботи. Так, на заявки на відкриття рахунку ми відповідаємо день в день, а час очікування пластикової картки – до 18 днів. Робота нашого банку побудована таким чином, щоб більшість основних послуг ви могли отримати дистанційно, без візиту у відділення. Залиште нам у приватних повідомленнях контакти для надання консультації щодо вашого питання. Ми пропонуємо клієнтам дистанційне обслуговування, і більшість операцій у нашому банку можуть бути виконані без візиту до відділення. Це банк, який особисто користувався дуже активно та рекомендував. Але з літа 2022 — залишилось лише одно єдине відділення, при чому на виїзді з Києва.

Спам та навязування послуг

Ми постійно вдосконалюємо наш мобільний додаток, щоб він був максимально функціональним і водночас простим у користуванні. Так, влітку наше відділення переїхало до нового власного офісу за адресою пр. Тут – нова простора зона самообслуговування, де є можливість поповнювати рахунки в гривні та іноземній валюті, знімати гривню, а також отримати відео консультацію.

метрокредит отзывы

Нам прикро, що склалось таке враження на самому початку роботи з нами. взять кредит онлайн на карту срочно без отказа украина круглосуточно Депозити у нас відкриваються онлайн та без паперових підписань.

Добавить комментарий

Як клієнт — фізична особа, та як клієнт юридична особа мы задоволені якістю послуг Прокредітбанку та роботою її менеджера Али Очиченко. Ми постійно працюємо над оновленням функціоналу мобільного застосунку та обов’язково повідомляємо клієнтів https://inew.news/chto-takoe-mfo-v-ukraine-vidy-mikrofinansovyh/ у месенджері. ПроКредит Банк уже давно втілює стратегію дистанційного он-лайн обслуговування. Більш того, відсутність мережі відділень допомагає нам зробити наявні он-лайн сервіси якіснішими та комфортнішими для наших клієнтів.

  • Але якщо вам потрібно користуватись багатьма послугами водночас і мати більше контролю, то краще звернутися в моно чи приват.
  • А отже, якщо треба зняти готівковий долар, то треба вбити годину часу, та витратити декілька сотен гривень на таксі.
  • Мені потрібно було супертерміново відправити SWIFT переказ в ЄС в євро і при цьому я не мав рахунку в євро, лише долари.
  • Залиште, будь ласка, ваші контакти, і наш менеджер зробить все можливе, щоб Вам було комфортно з нами.
  • Раді, що ви оцінили наші умови та переваги.
  • Щоб розібратись в чому причина затримки, будь ласка, опишіть детальніше Вашу ситуацію у приватному повідомленні.

Наша команда постійно працює над вдосконаленням сервісу, тому нам особливо приємно, коли це помічають клієнти. Дуже дуже повільно в них усе робиться. І наче відповідають на усі питання і послуги звичайні, але чекати 300 років. Те, що в інших банках займало дні, тут вирішується оперативно протягом кількох годин або за один дзвінок.

Как погасить долг

Передамо подяку Стефанії за її роботу. Це дуже жахливий сервіс і непідготовленість. Ми раді, що топ кредиты онлайн змогли допомогти Вам у досягненні поставленої мети та дякуємо за високу оцінку нашого сервісу.

метрокредит отзывы

Ми постійно працюємо над нашим мобільним застосунком, щоб він був максимально функціональним і водночас простим у користуванні. В Інтернет банкінгу Ви додатково можете придбати валюту, відкрити чи закрити рахунки, надати нам будь-які документи. Я звернула увагу при виборі даного банку на максимальний рейтинг від міжнародного компанії Fitch Ratings також що від не належить ніякий політичній групі. Для мене це надійний очень срочно нужны деньги в долг очень плохая кредитная история украина прозорий банк, який дає гарантію повернення коштів. Цей банк підійде людям, які вміють користуватися мобільними застосунками та які готові платити щомісячну комісію 165 грн за весь пакет послуг . Мені подобається, що тут кваліфікований персонал як на контакт центрі так і на відділені, відсутні черги, завжди можна зняти гроші в банкоматі без комісії, норм. Ліміти по карткам, ну і зони 24/7 виглядають на 5+.

Как получить средства по займу Метрокредит

А отже, якщо треба зняти готівковий долар, то треба вбити годину часу, та витратити декілька сотен гривень на таксі. Банк точно став не клієнтоорієнтованим, та взагалі, здається, що все не дуже добре, тому що в таку далину із ценетра не переїзжають коли всме чудово. Якщо у Вас є запитання щодо роботи з нами або інші коментарі щодо покращення наших сервісів – залиште, будь ласка, Ваші контакти, радо з Вами поспілкуємося. Не можу зрозуміти як оплачувати необхідні послуги, не виходячи з дому.

Відкриття/закриття рахунків ( в тому числі і депозитів), покупка валюти на міжбанку і т.д. Я клієнт банку з 2015 року, відкривав свій перший депозит ще в фізичному відділенні біля Золотих Воріт. В зв’язку із постійним скороченням відділень банку, мав побоювання, що рівень сервісу Мікрокредитування у малих містах та на селі знизиться. Принаймні, в моїй життєвій ситуації я не відчув негативу, навіть більше отримав позитивний досвід 100 % якісного онлайн обслуговування. Мені потрібно було супертерміново відправити SWIFT переказ в ЄС в євро і при цьому я не мав рахунку в євро, лише долари.

Как правильно оформит заявку

Залиште, будь ласка, Ваші контакти, і якщо у Вас залишилися питання, наш менеджер радо Вас проконсультує. Є об’єктивні фактори, на які банк не може вплинути, https://blog.gocco.es/berite-kredit-na-naibolee-dlitelnyj-srok-pri/ зокрема – тривалі відключення електроенергії у Києві. Ми повідомили кожного клієнта, який планував візит до каси на 21.12, що зустріч ми змушені перенести.

Аллі передамо подяку за її професійну роботу. Залиште, будь ласка, Ваші контакти на сайті і ми розповімо, як це зробити у зручний для Вас час. Отримую зарплатню на картку прокредит, але інтернет-банкінг наче залишився у 2017 році. Щоб виконати якісь базові речі, треба шукати інформацію на сайті або взагалі телефонувати у службу підтримки. Отримую зарплату на карту Прокредит, щодня активно користуюся кредитною карткою, роблю платежі за реквізитами, комунальні, переказую гроші, був депозит — не було жодного збою в роботі. Відповіді в соцмережах можуть надаватися довше, ніж зазвичай, через повітряні тривоги та перебої з електропостачанням. Мабуть єдиний банк в Україні, хто погодився на кредитування фізичної особи для купівлі нерухомості закордоном.

Отзывы о Прокредит Банке

Раді, що ви оцінили наші умови та переваги. Ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити роботу каси на пр. Перемоги, 67, і наразі вона працює в звичному режимі.

Фактично не виходячи з автомобіля, по телефону за домопогою консультанта зміг пройти верифікацію та оперативно подати заявки на відкриття рахунків. Потім, підписавши електронним ключем відповідні анкети, в той же день вже мав «робочі» рахунки, а в подальшому пройшовши фінмоніторинг (теж за день) — успішно відправив кошти. Весь час мене супроводжував консультант банку — Наталя Осіпова.

Условия займа от Метрокредит

Розуміємо Ваші незручності щодо зняття готівкового долара, але нагадуємо, що у Вас є можливість зняти без жодних комісій до 20 тис доларів США на місяць. Також Ви можете миттєво та без комісії обміняти долар на гривню в мобільному застосунку. Дійсно, в період, коли ви відкривали рахунок, були затримки в отриманні певних послуг.

Всі наші спеціалісти розмовляють українською мовою. Втім, для зручності, в ході розмови, можуть змінити мову на ту, якою розмовляє клієнт. Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Взагалі дивуюсь, що такі «договори» хтось підписує. займ на карту мгновенно Щодо обмежень переказів в іноземній валюті, то ми керуємось виключно вимогами НБУ, що діють під час воєнного стану. Реально рекомендую Прокредитбанк як надійного та конструктивного партнера в складних життєвих ситуаціях.

Требования к клиентам и документы

Сделать это можно у себя дома в любой точке Украины. Нормальная зарплата, удобное кресло, чистые окна, вкусный кофе, доброжелательные люди. І вирішив, що якось я обійдусь без такого кредиту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *